نرم افزار دایره طلایی سهام

تحلیل بنیادی آخرین گزارش فصلی صندوق سرمایه گذاری زر (سه ماهه اول ۱۴۰۰) ۱۳۹۹/۰۸/۳۰

تحلیل بنیادی آخرین گزارش فصلی صندوق سرمایه گذاری زر
(سه ماهه اول ۱۴۰۰) ۱۳۹۹/۰۸/۳۰

صندوق سرمایه گذاری زر

 

دانلودنرم افزار دایره طلایی سهام با۴۸ ساعت تست رایگان

تحلیل بنیادی آخرین گزارش فصلی شرکت سرمایه گذاری زر (سه ماهه اول ۱۴۰۰)

گزارش فعالیت سه ماهه اول سال مالی ۱۴۰۰ صندوق سرمایه گذاری زرافشان امید ایرانیان با نماد زر تحت نام اطلاعات و صورتهای مالی میان دوره ای دوره سه ماهه اول سال مالی ۱۴۰۰ بر روی سامانه کدال درج گردید و این مقاله با استفاده از این اطلاعات و صورتهای مالی به بررسی وضعیت تحلیل بنیادی این شرکت پرداخته است .

صورتحساب سود و زیان صندوق زر

صورتحساب سود و زیان در تحلیل بنیادی صندوق زر

آخرین گزارش صندوق زر مندرج در سایت کدال

 

صندوق سرمایه گذاری زرافشان امید ایرانیان در دوره سه ماهه اول سال مالی ۱۴۰۰ خود موفق به نیل به مبلغ سودی بالغ بر ۱٫۸۴۴٫۴۳۲ میلیون ریال از محل فعالیت های مالی خود شده است که به نسبت دوره مشابه سال گذشته رشد قابل قبولی داشته است . به دلیل اینکه سه ماهه اول سال مالی ۱۴۰۰ در این شرکت اولین فصل کاری این شرکت به حساب می آید اعداد موجود در صورتحساب سود و زیان این شرکت به تنهایی در گزارشات منعکس خواهد شد .

استراتژی روند سودآوری صندوق زر

استراتژی روند سودآوری در تحلیل بنیادی صندوق زر

نمودار عدد TTM صندوق زر در سه ماهه اول سال مالی ۱۴۰۰ این شرکت دارای روند کاملا صعودی بوده و با درصد رشد مناسبی پیش رفته است که در طول فعالیت این صندوق در ادوار گذشته بی سابقه بوده است . لذا این صندوق از فیلترهای موجود در استراتژی روند سودآوری در تحلیل بنیادی به سادگی عبور کرده و عملکرد مناسبی در این بخش دارد .

استراتژی کانسلیم صندوق زر

استراتژی کانسلیم در تحلیل بنیادی صندوق زر

عدد سود خالص دوره سه ماهه اول سال مالی ۱۴۰۰ صندوق زر به مبلغ مندرج در صورتحساب این شرکت به میزان ۱٫۸۴۴٫۴۳۲ میلیون ریال در جدول مربوط به استراتژِی کانسلیم تحلیل بنیادی این صندوق جایگذاری و بررسی و ارزیابی می گردد . عدد سود گزارش شده فصل مذکور در این صندوق سرمایه گذاری به نسبت دوره مشابه سال قبل آن به میزان بسیار قابل ملاحظه ای رشد کرده است و این صندوق در سه ماهه های سپری شده در یکسال گذشته به عالی ترین مبلغ سود در سه ماهه مورد بررسی دست یافته است .

 

دانلودنرم افزار دایره طلایی سهام با۴۸ ساعت تست رایگان

وضعیت بنیادی صندوق زر

با بررسی و ارزیابی اطلاعات تحلیل بنیادی که در مطالب این مقاله بررسی گردید باید گفت صندوق زر از نظر تحلیل بنیادی در وضعیت بسیار مناسبی است و اطلاعات و صورتهای مالی این شرکت در دوره سه ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ این شرکت در این موفقیت نقش موثری داشته است . این تحلیل با استفاده از نرم افزار دایره طلایی سهام که تنها نرم افزار شناسایی و معرفی سهام بنیادی و همینطور تنها نرم افزار تحلیل بنیادی بازار بورس اوراق بهادار تهران است انحام شده است .

 

نویسنده امیرحسین قربان زاده

موفق و پرسود باشید

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا