final-logo-png

نرم افزار دایره طلایی سهام

نرم افزار تحلیل بنیادی سهام

سوالات متداول

بر روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و کد هشت رقمی در بالای صفحه را یادداشت کنید و پس از وارد کردن مشخصات خود بر روی دکمه “نسخه رایگان آزمایشی کلیک کنید.

از منوی اول ورودی نرم افزار بر روی دکمه تنظیمات نمایش فونتهای فارسی کلیک کرده و بر مبنای ویندوز  خود تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

از منوی اول ورودی نرم افزار بر روی دکمه تنظیمات نمایش فونتهای فارسی کلیک کرده و بر مبنای ویندوز  خود تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

ممکن است در پرداخت شما مشکلی به وجود آمده است. در صورتی که تا چند ساعت بعد مبلغ به حساب شما برگشت نکرد، با پشتیبانی تماس بگیرید.

پس از نصب ویندوز جدید یا تعویض یکی از قطعات کامپیوتر نرم افزار شما غیر فعال می شود و برای فعال سازی مجدد آن با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

دقت فرمایید در کدهای کاربری عدد صفر(0) وجود ندارد و آن حرف اُ ((O  می باشد.همچنین دقت فرمایید VPN   یا فایروال سیستم خاموش باشد.

بر روی گزینه حساب کاربری کلیک نمایید و گزینه تمدید اشتراک را کلیک کنید و اشتراک مورد نظر را انتخاب و برروی دکمه خرید کلیک نمایید.

سال مالی شرکتها متفاوت است .مثلا ممکن است شرکتی سال مالی آن 9/30 باشد . بنا بر همین اطلاعات آن متناسب با سال مالی شرکت منتشر می شود.

به علت متغیر بودن قیمت نفت، اطلاعات ماهانه این شرکتها صفر است و در کدال اطلاعاتی منتشر نمی شود.

گزارشهای شرکتها بلافاصله پس از منتشر شدن در کدال بر روی نرم افزار قابل مشاهده است. در صورتی که مطمین هستید گزارش شرکت بر روی سامانه کدال منتشر شده است و هنوز در نرم افزار منتشر نشده است با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

حداکثر پس از 15 دقیقه بعد از منتشر شدن گزارشها در سامانه کدال، در نرم افزار به روز می شوند.

در حال حاضر نرم افزار تک کاربره می باشد و هر کد خریداری شده  فقط برروی یک سیستم قابلیت فعال شدن دارد.

نماد مورد نظر را انتخاب کرده و یا با راست کلیک تمامی نمادها را انتخاب کرده و گزینه ارسال به متاتریدر را کلیک کنید.در قسمت انتخاب مسیربه محل نصب متاتریدر بروید و فایل terminal  یا terminal 64  را انتخاب نمایید و بعد از آن دکمه بازکردن نمادها در متاتریدر را کلیک نمایید.