تحلیل بنیادی آخرین گزارش فصلی 6 ماهه شرکت باما 1399/8/25

دسته بندی :تحلیل بنیادی 15 نوامبر 2020 مدیر سایت 1326

تحلیل بنیادی آخرین گزارش فصلی 6 ماهه شرکت باما 1399/8/25دانلودنرم افزاردایره طلایی سهام با 48 ساعت تست رایگان

تحلیل بنیادی آخرین گزارش فصلی 6 ماهه شرکت باما 1399/8/25

آخرین گزارشی که از شرکت باما با نماد کاما بر روی سامانه کدال درج شده است ، اطلاعات و صورتهای مالی میان دوره ای ۶ ماهه تلفیقی منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده) می باشد که حاوی اطلاعات صورتهای مالی شرکت باما مربوط به سه ماهه دوم سال ۹۹ است و به شرح زیر است.

صورتحساب سود و زیان شرکت باما

صورتحساب سود و زیان شرکت باما

در صورتحساب سودو زیان منتشر شده از شرکت باما، کل سود کسب شده و محقق شده دوره ۶ ماهه اول سال ۱۳۹۹ بالغ بر ۹,۶۹۷,۹۰۵ میلیون ریال می باشد که این عدد سود برای بررسی و تحلیل بنیادی باید به صورت عدد TTM جهت بررسی استراتژی روند سودآوری و بصورت سود خالص مربوط به ۳ ماهه دوم سال ۹۹ جهت بررسی استراتژی کانسلیم منعکس شود.

استراتژی روند سودآوری کاما

استراتژی روند سودآوری کاما

همانطور که در تصویر بالا می بینید، عدد TTM در دوره عملیات سه ماهه دوم سال ۹۹ شرکت کاما (مطابق با محاسبات و فرمول خاص TTM) به عددی مثبت و صعودی رسیده است که این مقدار رشد به بیش از 43 درصد رسیده است .

تغییر عدد TTM با رشد43 درصد نسبت به گزارش قبلی  نشان از شرایط مطلوب در بحث استراتژی روند سودآوری نماد کاما است.

استراتژی کانسلیم کاما

استراتژی کانسلیم کاما

سود خالص عملکرد سه ماهه دوم سال ۹۹ شرکت کاما ، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، صعودی بسیار عالی داشته است که این میزان رشد دوره فصلی در نماد کاما با رشد 2595 درصدی بوده که از لحاظ استراتژی کانسلیم نیز شرایط مناسب و خوبی دارد .

دراین مقاله فقط گزارش فصلی  نماد کاما را مورد بررسی قرارداده ایم  و چنانچه نیاز به بررسی گزارش ماهیانه داشتید می توانید به نرم افزاردایره طلایی سهام مراجعه کنید.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار دایره طلایی سهام علاوه بر این سهم سایر سهم های بازار بورس ایران را نیز تحلیل نموده و پارامترهای تحلیلی بیشتری از شرکتهای بورسی را از طریق نرم افزار دایره طلایی سهام بررسی و تحلیل نمایید .

این مقاله در تاریخ 1399/8/25 و برمبنای آخرین عملکرد فصلی 6 ماهه شرکت باما تحلیل وبررسی شده است و بنیاد این شرکت با ارائه گزارش عملکرد جدید تغییر می کند.

دانلودنرم افزاردایره طلایی سهام با 48 ساعت تست رایگان

نویسنده: محسن ابراهیم زاده

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: